RSS
czwartek, 20 września 2007
Zaprawdę powiadam wam...

21.09.07 oficjalna premiera zbiorku fahrenheitowego pt. "Kochali się, że strach".

Listonosz jeszcze nie doniósł egzemplarzy autorskich, więc nie wiem jak wygląda w środku, sami się przekonajcie. Wiem tylko, że są tam moje "Imponderabilia" (sic!).

Hm...hm...

Spoilerów nie będzie.

Prace nad moim ulubionym białkiem, brit1, zaczynają powoli dawać rezultaty. Z całą mocą zaprzeczam pogłoskom, jakobym studiowała jego właściwości tylko dlatego, że brzmi brytyjsko.  

21:10, notkostrony
Link Dodaj komentarz »
środa, 12 września 2007
Helou, pszczółki moje kochane...

Zapuściłam tego bloga, notki się nie pojawiają, chciałam skasować, ale patrzę i widzę, że ktoś nań wchodzi. No to może go zostawię...

Muszę znaleźć jakiegoś kumatego informatyka ze znajomością php, żeby to miejsce (tj. strona) jakoś wyglądało. Nawet chciałam to zrobić osobiście, ale nie mam czasu się nauczyć.

Wszystkich, którzy zjawili się na Polconie i którzy mnie nie zastali, bardzo przepraszam. Moja stopa (prawa) nie nadawała się do chodzenia, to znaczy operowano ją dnia poprzedniego. W sumie drobiazg, ale przez weekend nie ruszałam się z domu (oprócz bycia pasywnie wożoną na imieniny babci Stefci). Stopa już funkcjonalna, działa całkiem nieźle.

Z innych dobrych rzeczy - niedługo wychodzi zbiorek "Kochali się, że strach" nakładem Fabryki Słów i jest tam moje opowiadanie pt. "Imponderabilia". Zastrzegam od razu, że niepoważne w stopniu wysokim :)))

Sławomir Dzieniszewski przysłał parę zwrotek "Cienia krukojeża". Zapraszam.

17:19, notkostrony
Link Dodaj komentarz »